MEALS TO GO
-Meals to Go-
Tuesday–Saturday 5:00pm-8:00pm
Fridays for Lunches – 11:00am-1:30pm
More Information: If you have questions or need assistance placing your order, please give us a call at 613-828-0770.

- Antipasti & Insalata
- Pasta
- Pizza
- Secondi
- Kids Menu
- Dolci
- Friday Fish & Chips
-
Tomato Bruschetta
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Biagio's Fresh Bread
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- per
-
Small Caesar Salad
- Regular price
- $9.25
- Regular price
-
- Sale price
- $9.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $9.25
- Regular price
-
- Sale price
- $9.25
- Unit price
- per
-
Large Caesar Salad
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Small Mista Salad
- Regular price
- $8.25
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.25
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25
- Unit price
- per
-
Large Mista Salad
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Showing 6 of 9 products on Antipasti & Insalata collection
-
Milano
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
-
Lasagna
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.50
- Regular price
-
- Sale price
- $19.50
- Unit price
- per
-
Katrina
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
- $22.00
- Unit price
- per
-
Mediterannea
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
-
Biagio's
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
Pasine
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Showing 6 of 9 products on Pasta collection
-
Cipolla Pizza
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
-
Scaldarsi Pizza
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
-
Pepperoni Pizza
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
-
Vegetarian Pizza
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $17.00
- Regular price
-
- Sale price
- $17.00
- Unit price
- per
-
Margherita Pizza
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
-
Cheese Pizza
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
-
Lemon Herb Atlantic Salmon
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
-
Biagio's Bone-In Chicken Supreme
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
-
Veal Marsala
- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
-
Veal Picatta
- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
-
Chicken Parmigiana
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
-
Eggplant Parmigiana
- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
- $21.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
- $21.00
- Unit price
- per
Showing 6 of 7 products on Secondi collection
-
Kids Linguine & Meatballs
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Chicken Fingers
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Tiramisu
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Chocolate Raspberry Tartuffo
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Feature Cheesecake
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Flourless Hazelnut Chocolate Cake
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Crème Brulée
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Fish & Chips
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Something went wrong while loading pickup times.
Select pickup time
Something went wrong while loading pickup times.
Select pickup time
Something went wrong while loading pickup times.